Yoga s940 – niech żyje design!

Yoga s940 – niech żyje design!

Wśród cech na jakie zwracamy uwagę przy wyborze laptopa, dominują zazwyczaj parametry techniczne. Chcemy wiedzieć jak silną moc obliczeniową ma procesor, jak wydajna jest karta graficzna, jak wiele miejsca jest dostępne na twardym dysku. To normalne – chcemy wszystko policzyć i wiedzieć czy potencjalny zakup wart jest swojej ceny. Czasami warto dać się jednak zaskoczyć i zwrócić uwagę na produkt, który oprócz standardowych parametrów ma wiele ważnych cech, których policzyć i zmierzyć się nie da. 

Yoga s940 to pozornie klasyczny przedstawiciel serii laptopów, które łączą cechy biznesowe i personalne. Z jednej strony oferuje pakiet standardowych biznesowych rozwiązań, które mają ułatwić życie każdemu, kto chce odnaleźć się w dynamicznym i pełnym wyzwań rynku pracy a z drugiej… no właśnie, ta druga strona ciekawić nas będzie dziś nieco bardziej. 

Co zatem ma Yoga, czego nie mają inne laptopy, co sprawia, że rozmawiamy o tym produkcie Lenovo, dajemy mu przywilej przewagi nad innymi produktami na rynku? 

Yoga s940 ma styl. Nie jest dziełem przypadku, że właśnie ten laptop został w 2019 roku wyróżniony przez International Forum Design. 67 ekspertów oceniając najlepsze osiągnięcia w zakresie projektowania i designu przyglądało się ponad 6500 produktów zgłoszonych przez producentów z 52 krajów. W tym prestiżowym gronie Yoga s940 została wyróżniona w dziedzinie Design Excellence, zwracając uwagę jurorów nie tylko swoim kształtem i zaawansowaną technologią użytą w procesie produkcji, ale także – a może przede wszystkim – materiałami, z których został wykonany i precyzją wykonania.  

Obudowa wykonana z piaskowanego aluminium, dbałość o detale i smukły, delikatny kształt to jedne z czynników, które zostały zauważone przez International Forum Design i zdecydowały o przyznaniu prestiżowego wyróżnienia.  

Jakby tego było mało, Yoga zaskakuje lekkością – waży jedynie 1,2 kg przy grubości 12,2 mm.  

Celowo nie skupiamy się tutaj na specyfikacji sprzętowej Yogi – więcej na ten temat znajdziecie w TYM artykule.  

I choć to może dość niezręczne, ale czy nie można choć raz mówiąc o laptopie, docenić też fakt, że jest on po prostu..ładny?  

Więcej na ten i inne tematy dotyczące konfiguracji komputera dowiesz się odwiedzając stronę www.lenovozone.pl 

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij